Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دومین رویداد مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار گردید

دومین رویداد مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی ارومیه با نام «کارآفرین شو» روز یکشنبه مورخه 8 اردیبهشت 98 در آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار گردید.
این رویداد با سخنرانی آقایان دکتر تقی زاده مدیر آموزش دانشگاه صنعتی ارومیه و دکتر کشتیبان مسئول پیگیری و راه اندازی مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی ارومیه آغاز شد.
آقای دکتر تقی زاده، ضمن عرض خیر مقدم به شرکت کنندگان و مسولین محترم استانی، در مورد انقلاب صنعتی چهارم و صنایع 4.0، فرصتهای کارآفرینی و مدلهای کسب و کار جدید در این صنایع صحبت کردند. در ابتدا ایشان در مورد چهار انقلاب صنعی بزرگ که بشر تاکنون تجربه کرده و زندگی بشر را درعرصه های مختلف متحول کرده است، گزارش کاملی ارائه دادند و در نهایت در مورد صنایع 4.0 که چهارمین و جدیدترین انقلاب صنعتی بزرگ می باشد صحبت کردند.
آقای دکتر کشتیبان گزارش کاملی از مجموعه اقدامات انجام شده از طرف دانشگاه جهت راه اندازی مرکز کارآفرینی ارائه دادند. ایشان با بیان اینکه اولین مرکز کارآفرینی کشور با مشارکت سازمانهای مختلف تاثیرگذار در چند ماه اخیر رشد خوبی داشته است، افزودند که برنامه جامع و مفصلی در سال 98 جهت تسریع راه اندازی مرکز کارآفرینی از طرف دانشگاه و مجموعه های شریک انجام خواهد شد.
ضمنا در این رویداد تعداد 11 طرح و ایده ی کار آفرینی به طور کامل ارایه و ارزیابی شدند و در انتها از ایده های برتر با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =