Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

انعقاد تفاهم نامه همکاری مرکز علم و فناوری استان با شهرک کارآفرینی دانشگاه صنعتی ارومیه

پیش نویس تفاهم نامه همکاری مرکز علم و فناوری استان با شهرک کارآفرینی دانشگاه، در جلسه صبح امروز شنبه 13 مهر 98، با حضور نمایندگان دانشگاه در محل مرکز فناوری ارومیه، واقع در نازلو، تنظیم شد و مورد توافق قرار گرفت.
در این جلسه، ابتدا سرپرست مرکز علم و فناوری استان، با تبیین رسالت مرکز به عنوان مرکز جامع ساماندهی و حمایت از فعالیت های پژوهشی دانش بنیان در استان، مأموریت متفاوت شهرک کارآفرینی دانشگاه را شایسته حمایت و توجه ویژه در استان دانست.
در ادامه دکتر کشتیبان، سرپرست راه اندازی شهرک کارآفرینی دانشگاه، ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های منحصر به فرد این شهرک و نقش شتاب بخش آن در تقویت و شکل گیری شرکت های مستقر، ابراز امیدواری کرد شهرک کارآفرینی دانشگاه با ایفای نقش مکمل و هم افزا با مرکز علم و فناوری، در آینده نزدیک به تقویت فن بازار در استان شتاب ویژه ای ببخشد.
در انتهای جلسه، نوع تعامل و نحوه اجرای مفاد تفاهم نامه در چهارچوب ساختار قانونی شهرک و مرکز از سوی دکتر سلوک، معاونت محترم آموزش و پژوهش دانشگاه، در حضور سرپرست و کارشناسان مرکز و همچنین نمایندگان دانشگاه مطرح و بررسی شد و مورد توافق طرفین قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هجده =