Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

تفاهم نامه همکاری اولین مرکز کارافرینی کشور با صندوق کارآفرینی امید کشور

در سفر ریاست جمهور به آذربایجان غربی صورت گرفت؛

امضای تفاهم نامه همکاری اولین مرکز کارافرینی کشور با صندوق کارآفرینی امید کشور

در سفر یکروزه رئیس جمهور و هیات همراه به آذربایجان غربی تفاهم نامه همکاری برای راه اندازی و راهبری اولین مرکز کارآفرینی کشور بین دانشگاه صنعتی ارومیه و صندوق کارآفرینی امید کشور امضا شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی ارومیه همزمان با این سفر طرح مرکز کارآفرینی  و مجموعه آزمایشگاهی دانشگاه صنعتی ارومیه به دست اصغر نوراله زاده، مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید کشور افتتاح شد.
مرکز فناوری کارآفرینی دانشگاه صنعتی ارومیه اولین مرکز کار آفرینی کشور است که با همکاری و حمایت صندوق کارآفرینی امید کشور فضای کار به میزان 3000 متر مربع برای بخش های اداری، کارگاهی و آزمایشگاهی و 3 هکتار برای استقرار شرکت های دانش بنیان سایت جهتلو تاسیس شده است.
از اهداف تاسیس مرکز کار آفرینی دانشگاه صنعتی ارومیه می توان به مشارکت و اهدای تسهیلات به شرکت های مرکز کار آفرینی، ایجاد هم افزایی در کل اجزای زیست بوم کارآفرینی، هدایت زیر ساخت ها و منابع آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی ارومیه به سمت مرک کارآفرینی اشاره کرد.

همچنین در نشست ریاست جمهوری با نخبگان و فرهیختگان، تفاهم نامه ای میان دانشگاه صنعتی ارومیه و صندوق کارآفرینی امید کشور توسط دکتر محمدرضا شیدایی و اصغر نوراله زاده به امضا رسید.
مبتنی بر این تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید کشور با هدف حمایت از این طرح موافقت نمود، مبلغ پنج میلیارد ریال جهت احداث و توسعه مرکز و مبلغ چهل و پنج میلیارد ریال در راستای حمایت از شرکت های کار آفرینی مورد حمایت مرکز در قالب تسهیلات اشتغال زایی اختصاص داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهارده =